O znacce Couleur Caramel copy

Aktivní a iniciativní značka

Make Up Couleur Caramel
Pro Couleur Caramel je nejdůležitějším pojmem trvale udržitelný rozvoj. Ten vnímáme jako cestu k úspěchu a budoucnosti, založené na udržování rovnováhy. Naše filozofie by se dala shrnout do čtyř bodů.

Úcta k životnímu prostředí - Používáme přírodní složky kdykoli je to možné. Upřednostňujeme ekologicky odbouratelné suroviny, a to i pro výrobu obalů a stojanů.

Úcta k zákazníkům - Nabízíme výrobky té nejvyšší kvality, které mohou používat i profesionálové.  Naše produkty splňují veškeré odborné technické požadavky.

Úcta ke zvířatům - Od samotného vzniku se Couleur Caramel distancuje od testování kosmetiky na zvířatech. Zkoušky provádíme v našich laboratořích na dobrovolnících. Na výrobu štětců nepoužíváme štětiny z kuny.

Touha po kvalitě - Jsme neustále v pohybu a chceme naše výrobky stále zlepšovat. Máme vlastní laboratoře, ve kterých se snažíme zkombinovat nejmodernější výrobní metody s šetrným využíváním přírody kolem nás.

Jsme v souladu s přírodou

Bio make upChceme zákazníkům nabízet výrobky, které se od konvenční kosmetiky liší. Proto jsou všechny výrobky Couleur Caramel přírodní a v bio kvalitě. Rostliny, jejichž účinné látky pro výrobu naší kosmetiky používáme, rostou volně, ale na chráněných prostranstvích. Nepoužíváme chemická hnojiva a všechny rostliny a jejich plody necháváme plně dozrát. Teprve poté sklízíme.

Získali jsme certifikát ECOCERT BIO francouzské certifikační organizace ECOCERT, která kontroluje až 70 % veškeré bioprodukce ve Francii. Podmínky pro získání tohoto certifikátu jsou velmi přísné. 95 % všech složek musí být přírodního původu, z toho 10 % ze všech složek a 95 % rostlinných složek musí být přímo z bioprodukce.

Proto, abyste hned na první pohled zjistili, jaká kritéria naše výrobky splňují, používáme na obalech tato loga:

Součástí naší kosmetiky jsou různé bylinné výtažky a oleje. Pojďme se na ně podívat podrobněji:

  • Olej z hroznů - Chrání pokožku, je bohatý na esenciální mastné kyseliny, polyfenoly a vitamin E
  • Bambucké máslo - Bohaté na vitaminy A, E a F, hydratuje, revitalizuje a regeneruje
  • Voda z damašské růže - Zjemňuje pokožku
  • Voda z chrpy - Zklidňuje, čistí a regeneruje pokožku
  • Šťáva z aloe vera - Regeneruje, zvláčňuje a chrání
  • Kakaové máslo - zpevňuje pokožku a působí jako prevence příznaků stárnutí
  • Jojobový olej - Vyhlazuje, zpevňuje a vyživuje suchou a unavenou pleť
  • Výtažek z červeného čaje - Blokuje volné radikály zodpovědné za stárnutí kůže

Couleur Caramel pečuje o filmové hvězdy

Kosmetika Couleur Caramel expandovala do více než třiceti zemí a značka se stala tváří mnoha významných společenských událostí. Už pět let je oficiálním partnerem Filmového festivalu v Cannes, francouzské verze Stardance, pařížského Fashion Weeku nebo hudebních cen NMA.

Makeup Couleur Caramel používají přední vizážisté, celebrity a hollywoodské hvězdy jako Eva Longoria, Salma Hayek, Mel Gibson, Harisson Ford, Sting, Joe Cocker, Paris Hilton, Sheryl Crow, The Black Eyed Peas nebo Michèle Laroque.